Tajemnice napraw kredytowych zalet

Tajemnice napraw kredytowych zalet

Zostań Elektrownią Napraw Kredytowych

Naprawa kredytu wymaga trochę finezji. Ważne jest, aby podejść do Twojego projektu naprawy kredytu z kilku różnych kątów jednocześnie. To wielopłaszczyznowe podejście zapewni najlepsze rezultaty. Wycofaj się z jednego aspektu projektu, a Twój wysiłek naprawy kredytu prawdopodobnie zaniżony, a nawet pomimo największej walki. Czy jesteś gotowy na wielki sukces? Oto tajemnice napraw kredytowych profesjonalistów. Postępuj zgodnie i obserwuj magię.

Odbuduj kredyt teraz lub nie

Nie ma znaczenia, jak źle kredyt jest, gdy rozpoczniesz podróż naprawy kredytu, musisz zacząć odbudowywać kredyt dzisiaj. Karty kredytowe są najsilniejszym narzędziem dostępnym. Możesz pomyśleć, że lepiej poczekaj, aż Twój kredyt stanie się lepszy przed złożeniem wniosku o kartę kredytową, ale to nie jest poprawne. Kredyt rewolwingowy trwa do sześciu miesięcy, aby uzyskać solidne korzyści z punktów kredytowych, więc nie możesz sobie pozwolić na poczekanie. A jeśli martwisz się o uzyskanie zgody, wystarczy złożyć wniosek o zabezpieczone karty. Dwa to prawidłowa liczba kart dla optymalnych wyników naprawy kredytu. Gdy masz je w ręku, postępuj zgodnie z tymi zasadami.

Zasady rewizji długów

Gdy otworzysz dwie nowe karty kredytowe, musisz je zarządzać w bardzo szczególny sposób przez pierwszy rok naprawy kredytu i podróż powrotną. Użyj ich od razu i nigdy nie pozwól, aby równowaga przejechała do zera. Ponadto musisz dowiedzieć się o magicznej relacji między saldem a limitem karty. Jeśli chcesz, aby Twoja ocena kredytowa świeciła, należy zmniejszyć saldo poniżej 20 procent limitu karty. Na przykład, jeśli masz kartę kredytową z limitem trzystu dolarów, należy zachować równowagę poniżej sześćdziesięciu dolarów. Więcej informacji można znaleźć w link do wideo.

Czas naprawy kredytu to wszystko

Dla jasności, powinienem zaznaczyć, że możesz zrobić cokolwiek, czego potrzebujesz z bilansem karty kredytowej, jeśli nikt nie będzie patrzył na swoje oceny. Prowadzenie wysokiego salda nie ma długoterminowego wpływu na wynik; Jak tylko spłacisz swoje saldo, Twoje punkty zostaną pop up. Pamiętaj, aby upewnić się, że salda są co najmniej sześćdziesiąt dni wcześniej, zanim będziesz potrzebować swoich wyników, ponieważ biura kredytowe mogą uzyskać informacje na temat sald. Ile to będzie miało wpływu na twoje naprawy kredytowe? Może zmienić swoje życie. Różnica pomiędzy niskim saldem a maksymalną kartą może przełożyć się na gigantyczną 150 punktów. Zobacz światło!

Czy otworzysz konto w każdym sklepie w mieście

Właściwe rzeczy

Trzymaj się z dala od kart sklepowych i kredytów konsumpcyjnych, takich jak meble, urządzenia i elektronika, przynajmniej podczas próby uruchomienia projektu naprawy kredytu. Jeśli masz ten rodzaj długu teraz spróbuj zrekompensować to jak najszybciej. Model scoringowy FICO ma tendencję do odstąpienia od tego długu, a Twój wynik będzie zapłacił cenę. Po raz kolejny nie ma znaczenia, czy otworzysz konto w każdym sklepie w mieście, o ile nie potrzebujesz swoich wyników, aby być w najlepszym porządku. Karty sklepowe i dług konsumencki mogą być wygodne, a nawet korzystne finansowo, jeśli są używane prawidłowo, po prostu upewnij się, że rzeczy są czyszczone co najmniej sześćdziesiąt dni przed potrzebą twojego wyniku, a zobaczysz oczekiwane wyniki naprawy kredytu.

Dowiedz się więcej o statutach

Jeśli naprawdę chcesz wystrzelić uzbrojenie naprawy kredytu i zrobić poważne szkody przed złymi czytelnikami, musisz poświęcić trochę czasu, aby zrozumieć znaczenie statutów przedawnienia i ich znaczenia w odniesieniu do zbędnych rachunków pobranych w raporcie kredytowym. Przedawnienie jest okresem, w którym można zadłużać się za pośrednictwem systemu sądowego. W zdecydowanej większości przypadków czas przedawnienia jest zdecydowanie krótszy niż limit okresu sprawozdawczego. Długi przekraczające czas przedawnienia stają się wyjątkowo zbywalne. Jeśli kolektor nie ma dźwigni, i wiedzą, że wiesz, prawdopodobnie staną się całkowicie posłuszne i chętne do zaakceptowania małej osady. Ponadto możesz powstrzymać kolekcjonera od kontaktowania się z Tobą, nie martwiąc się o legalne ulepszenia, po prostu wysyłając im pismo komunikacyjne. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego potężnego narzędzia do naprawy kredytu? Statut ograniczony jest stanem i typem długów, które można łatwo znaleźć w Internecie. Zaloguj się i dowiedz się. Powodzenia!